dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Zawiercie - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

229 000 zł39,84 m² 5 747,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, z klatką schodową obecnie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50,40 m² 6 646,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Zawiercia. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m2, położone na 4 piętrze. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:10/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Zawiercie, ul. Wyszyńskiego. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 26 m2 składa się z: salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,70 m² 5 313,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz nieruchomości, gdzie koszt zakupu i utrzymania jest niższy niż rata za wynajem? Mieszkanie przy ul. Paderewskiego 20 to konkretna oferta dla osób szukających 2 pokoi w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł60,80 m² 5 575,66 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60 m z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75 Cena: 349 000 zł Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 9. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetna lokalizacja ul. Parkowa, zawiercie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m położone na parterze z balkonem, w doskonałej lokalizacji tuż przy Ryneczku w Zawierciu. 3.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Zaparkowej w Zawierciu, usytuowane na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku. Lokal o bardzo praktycznym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,80 m² 5 575,66 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,96 m² 5 002,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 o powierzchni 69,96 m , położone na wysokim parterze w niskim, trzypiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Zawierciu przy ulicy Reymonta. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia/pokój, - kuchnia, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60 m z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75 Cena: 339 000 zł Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 9. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Zawiercie

215 000 zł37 m² 5 858,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Żabki,Zawiercie

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Zawierciu, idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal funkcjonalny i dobrze doświetlony, położony w spokojnej okolicy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Zawiercie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:10/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Warty,Zawiercie

287 600 zł55 m² 5 205,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,25 m2, które mieści się na 3 piętrze przy ul. Paderewskiego w Zawierciu. W skład mieszkania wchodzą: korytarz, 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Centrum,Zawiercie

349 000 zł54 m² 6 451,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą przy ul. Dmowskiego w ścisłym centrum Zawiercia. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabki,Zawiercie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w rewelacyjnej lokalizacji - Zawiercie, ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 37 m | Piętro: 3 | Ogrzewanie: miejskie | Czynsz: ~600 zł Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowierzbowa

Zuzanka I,Zawiercie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż prezentuję przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w Zawiercie, w czteropiętrowym bloku, na 1. piętrze. Lokal stanowi pełną własność, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piłsudskiego,Zawiercie

459 000 zł80 m² 5 753,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie przy ulicy Wierzbowej w Zawierciu, które wyróżnia się nie tylko metrażem, ale również funkcjonalnym układem i doskonałą lokalizacją. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zawiercie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - Zawiercie, ul. Paderewskiego 23 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47.7 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbowa

Piłsudskiego,Zawiercie

340 000 zł79 m² 4 303,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wierzbowej w Zawierciu. Budynek został wzniesiony w latach 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Piłsudskiego,Zawiercie

439 900 zł61 m² 7 187,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone w doskonale skomunikowanej i bardzo rodzinnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zuzanka I,Zawiercie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja. Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Zawierciu przy ulicy Broniewskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Żabki,Zawiercie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piłsudskiego,Zawiercie

420 000 zł60 m² 7 023,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów agencji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Żabki,Zawiercie

345 000 zł58 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 58,5 m, zlokalizowane na IX piętrze w wieżowcu na osiedlu Żabki w Zawierciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Centrum,Zawiercie

1 999 zł34 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w Zawierciu przy ul. Pomorskiej. Polożenie w centrum Zawiercia gwarantuje bliski dostep do sklepów, restauracji, obiektów użytecznosci publicznej oraz jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warty,Zawiercie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Brak prowizji od kupujących Mieszkanie z potencjałem - Zawiercie, ul. Paderewskiego 30 | 49 m | 2 pokoje | balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m położone w Zawierciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabki,Zawiercie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących Mieszkanie z potencjałem - Zawiercie, ul. Moniuszki 3 | 46 m | 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w Zawierciu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Piłsudskiego,Zawiercie

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na 3 piętrze przy ul. Dojazd w Zawierciu W skład mieszkania wchodzą: korytarz, salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spacerowa

Centrum,Zawiercie

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! O nieruchomości: powierzchnia: 63,7 m Liczba pokoi: 3 + kuchnia + łazienka + toaleta + przedpokój Kondygnacja: parter Stan: do odświeżenia / do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Zawiercie

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 36 m w centrum Zawiercia gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze w ocieplonym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Centrum,Zawiercie

200 000 zł29 m² 6 825,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Oto idealna propozycja - komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,3 m , usytuowane na 3. piętrze w Zawierciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Rynek,Zawiercie

229 000 zł40 m² 5 654,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Brak prowizji! Twoja przestrzeń. Twój pomysł. Twoje mieszkanie w Zawierciu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na parterze przy ul. Porębskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Zawiercie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze w doskonałej lokalizacji - Zawiercie, ul. Paderewskiego. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zawiercie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie w centrum Zawiercia - ul. Kardynała Wyszyńskiego! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zawiercie,śląskie

236 000 zł42 m² 5 636,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne mieszkanie dla singla, osoby starszej lub rodziny na start. 37m2 plus piwnica, razem 41,87m2. Do własnej aranżacji. Parter: ustawna, jasna kuchnia, 2 pokoje przechodnie (można wstawić dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Centrum,Zawiercie

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 55 m Zawiercie, ścisłe centrum 329 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na pierwszym piętrze w samym sercu Zawiercia-ulica Pomorska Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowa

Borowe Pole,Zawiercie

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dla pary na start, singla, osoby starszej. Na parterze. Wyremontowane i wyposażone. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24m2, pokój 12m2, łazienka 2,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Centrum,Zawiercie

335 000 zł56 m² 6 014,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,7 m2, które mieści się na pierwszym piętrze przy ul. Pomorskiej w Zawierciu. Lokal składa się z: korytarz, salon, sypialnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Dąbrowica,Zawiercie

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Brak prowizji od kupujących! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu. Lokal składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij