dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Zawiercie - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam lub zamienię mieszkanie M3 54m2 (księga wieczysta) na M5 na osiedlu Żabki w komfortowe po kapitalnym remoncie!(wymienione inst. wod.kan. elektr.)Po przebudowie zwiekszyło swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyszyńskiego

Zawiercie,śląskie

67 000 zł27 m² 2 481,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie M2 (kawalerka) po kapitalnym remoncie, kuchnia w zabudowie z lodówką , Łazienka glazura i terakota,instalacja wodna i kanalizacyjna wymieniona.Podłogi w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Zawiercie,śląskie

167 000 zł130 m² 1 284,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Ładne mieszkanie na poddaszu, w bloku z czerwonej cegły.Do mieszkania doprowadzone jest ogrzewanie centralne. Widne pokoje, przedpokój. Mieszkanie ładne , nie wymagające nakładów finansowych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij