dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zawiercie

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Zawiercie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:10/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Zawiercie, ul. Wyszyńskiego. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 26 m2 składa się z: salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Warty,Zawiercie

287 600 zł55 m² 5 205,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,25 m2, które mieści się na 3 piętrze przy ul. Paderewskiego w Zawierciu. W skład mieszkania wchodzą: korytarz, 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Zawiercie

Centrum,Zawiercie

10 824 000 zł141 m² 76 989,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż b udynek stacji paliw o powierzchni użytkowej ok. 140,59 m2 zlokalizowany w Zawierciu. W skład budynku wchodzi m.in. powierzchnia handlowa, biuro, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zawiercie

Centrum,Zawiercie

10 824 000 zł2 562 m² 4 224,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 2562 m2 z funkcjonującą stacją paliw zlokalizowana w Zawierciu. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 50x49x30x15x21x52, zagospodarowany, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Kromołów,Zawiercie

2 565 000 zł960 m² 2 671,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową położoną w Zawierciu w województwie śląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębska

Stary Rynek,Zawiercie

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 41m2, po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na parterze w Zawierciu przy ul. Porębskiej. Najważniejsze informacje: niski czynsz tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zawiercie

Dąbrowica,Zawiercie

428 888 zł85 m² 5 045,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,7 m , usytuowane na parterze w Zawierciu, w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie powstało z połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Centrum,Zawiercie

349 000 zł54 m² 6 451,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą przy ul. Dmowskiego w ścisłym centrum Zawiercia. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Żabki,Zawiercie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Zawierciu przy ul. Leśnej o powierzchni 38 m , położone na 3 piętrze w dzielnicy Żabki. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawiercie

Zawiercie,śląskie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowa oferta! Domy w zabudowie bliźniaczej poręba w promocyjnej cenie 499 000,00 zł brutto ostatnie dwa domy! oferta bezpośrednia od dewelopera brak pcc, brak prowizji Szukasz wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kombatantów

Zuzanka,Zawiercie

899 000 zł230 m² 3 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom 230m2 zlokalizowany w Zawierciu przy ul. Kombatantów, rynek wtórny, po remoncie. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa niezależne mieszkania, każde z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kosowska Niwa,Zawiercie

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom 115 m 5 pokoi Zawiercie Kosowska Niwa Fotowoltaika Spokojna, zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 115 m , położony w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Kromołów,Zawiercie

5 500 000 zł2 700 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Kromołów,Zawiercie

4 500 000 zł2 400 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabki,Zawiercie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w rewelacyjnej lokalizacji - Zawiercie, ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 37 m | Piętro: 3 | Ogrzewanie: miejskie | Czynsz: ~600 zł Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kosowska Niwa,Zawiercie

619 000 zł184 m² 3 364,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Dom 185 m działka 1670 m Zawiercie Kosowska Niwa 619 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Zawiercie Kosowska Niwa. Jest to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Kromołów,Zawiercie

2 700 000 zł960 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowierzbowa

Zuzanka I,Zawiercie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż prezentuję przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w Zawiercie, w czteropiętrowym bloku, na 1. piętrze. Lokal stanowi pełną własność, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piłsudskiego,Zawiercie

459 000 zł80 m² 5 753,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie przy ulicy Wierzbowej w Zawierciu, które wyróżnia się nie tylko metrażem, ale również funkcjonalnym układem i doskonałą lokalizacją. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Warty,Zawiercie

840 000 zł470 m² 1 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Zawiercia, która łączy w sobie funkcję komfortowego domu rodzinnego z doskonałą inwestycją pod działalność gospodarczą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zawiercie

Szymańskiego,Zawiercie

48,39 zł/m²62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62m2 zlokalizowany na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Piłsudskiego w Zawierciu. Układ: jedno przestronne, otwarte pomieszczenie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Piłsudskiego,Zawiercie

580 000 zł80 m² 7 268,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, które mają klimat, klasę i charakter - i to jest jedno z nich. Na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawiercie

Stawki,Zawiercie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zawiercie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - Zawiercie, ul. Paderewskiego 23 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47.7 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łabędzia

Marciszów,Zawiercie

790 000 zł115 m² 6 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 115,1m2 , położony w jednej z najbardziej cenionych i kameralnych części Zawiercia-Marciszów Kosowska Niwa- przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbowa

Piłsudskiego,Zawiercie

340 000 zł79 m² 4 303,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wierzbowej w Zawierciu. Budynek został wzniesiony w latach 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Piłsudskiego,Zawiercie

439 900 zł61 m² 7 187,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone w doskonale skomunikowanej i bardzo rodzinnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zuzanka I,Zawiercie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja. Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Zawierciu przy ulicy Broniewskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawiercie

Kosowska Niwa,Zawiercie

1 880 000 zł400 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Sprzedam dom, z stawem rybnym , rzeka Warta która przepływa przez tylną część dzialki 1.Ogrzewanie-piec na Pelet Kostrzewa z magazynem ciepłej wody i wody użytkowej. 2.Ogrzewnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Żabki,Zawiercie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Centrum,Zawiercie

299 000 zł146 m² 2 047,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Połowa domu w cenie mieszkania Zawiercie 146 m działka dobra lokalizacja Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego z odrębną księgą wieczystą, położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piłsudskiego,Zawiercie

420 000 zł60 m² 7 023,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów agencji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczyków

Borowe Pole,Zawiercie

900 000 zł284 m² 3 169,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony przy ul. Storczyków w dzielnicy Borowe Pole w Zawierciu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 214 m usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Zawiercie

357 000 zł48 m² 7 470,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 47,79 m - ul. Paderewskiego, zawiercie Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,79 m , położone na 4. piętrze budynku.