dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zawiercie

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60 m z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75 Cena: 339 000 zł Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 9. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w atrakcyjnej cenie? Pragniesz ciszy i spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w Zawierciu - Marcziszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

301 000 zł1 940 m² 155,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane zawiercie skarżyce | okazja inwestycyjna Zawiercie Skarżyce Cena: 155 zł/m ok. 1940 m każda działka Na sprzedaż 8 działek budowlanych w cenie udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zawiercie

Zawiercie,śląskie

700 000 zł2 117 m² 330,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Do sprzedania dochodowa myjnia automatyczna Dibo Cleaning System,5 stanowisk zamkniętych wraz z kontenerem plus dwa odkurzacze. Długoletnia umowa dzierżawy. Brak bezpośredniej konkurencji, obok myjni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-usługowym, położona w Zawierciu przy ul. Sportowej. To idealna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, potrzebujących.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50,40 m² 6 646,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Zawiercia. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m2, położone na 4 piętrze. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54 m w sercu Zawiercia ul. 11 Listopada | Niski czynsz! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,5m , położone na 1 piętrze w Zawierciu przy ul. Piłsudskiego - idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:482 m²

Kompaktowy dom po generalnym remoncie idealna alternatywa dla mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 55 m , który łączy funkcjonalność, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł2 153 m² 178,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Wyjątkowa działka inwestycyjno-budowlana w Zawierciu ogromny potencjał dla inwestora i dewelopera! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 934 m² 118,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż | Działka budowlana w cichej i spokojnej dzielnicy Zawiercia - Karlinie.! mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle urokliwą działkę położoną w Kalinie czyli.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł13 289 m² 19,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w Zawierciu, w pięknej okolicy otoczonej lasem. Jeżeli szukasz terenu, w pięknej lokalizacji na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, która.

Szczegóły ogłoszenia

69,93 zł/m²57,34 m² 4 010 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 57,34 m2 położony na I piętrze budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Paderewskiego w Zawierciu. Lokal składa się z: trzech pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł58,60 m² 5 836,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zamiany lub sprzedaży mieszkanie typu M-4 położone w Zawierciu, os. Żabki, ul. Piłsudskiego spokojna okolica, 4p, 58,6 m2. Mieszkanie własnościowe w bloku 4 piętrowym po.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł170 m² 2 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 170 m , położony na dużej działce 1749 m , w spokojnej części Zawiercia, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Zawierciu przy ulicy Reymonta. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia/pokój, - kuchnia, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

11 875 000 zł5 882 m² 2 018,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 977 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

34,21 zł/m²38 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na działalność gospodarczą o powierzchni 38 m na pierwszym piętrze budynku jest dostępny od zaraz. Wspólna przestrzeń to toaleta, pokój socjalny oraz schowek. Właściciel dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,45 m² 6 722,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z loggią Zawiercie, ul. Gałczyńskiego, os. Żabki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł2 700 m² 1 033,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym, położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamek Ogrodzieniec.

Szczegóły ogłoszenia

36,99 zł/m²73 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferuję na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 73 m2 w centrum Zawiercia przy ulicy Kościuszki. Bardzo dobra lokalizacja pod kątem prowadzenia własnego biznesu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

13,16 zł/m²38 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenie garażowe w murowanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej 6 o powierzchni 48,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł5 788 m² 371,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:wiaty garażowe

Na sprzedaz obiekt przemyslowo uslugowy o powierzchni 1524 m2 polozony na duzej dzialce o powierzchni 5788 m2 w Zawierciu. To propozycja dla firm poszukujących miejsca na dzialalność.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²49 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia budynek- kiosk o powierzchni 49m2, położony na osiedlu bloków mieszkalnych blisko centrum Zawiercia. Budynek z lat 90-tych ub wieku, ściany z blachy na podstawie betonowej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł150 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 747 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,8747 ha, położona w Zawierciu - dzielnica Skarżyce, przy ul. Zagłoby 27, stanowiąca interesującą propozycję zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 900 m² 344,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjny inwestycyjnie budynek mieszkalno usługowy Obiekt znajduje się tuż przy Dworcu Głównym w Zawierciu przy ulicy Grunwaldzkiej. Budynek w którym niegdyś mieściły się biura.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 349 m² 191,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej , cichej dzielnicy Zawiercia. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlaną w Zawierciu w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

328 350 zł1 650 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - tylko w naszym biurze! Szukasz działki w otoczeniu lasu? Cisza, spokój i dobra lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł1 180 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferuję do wynajmu hala w Zawierciu o powierzchni 500 mkw całkowita powierzchnia hali 1180mkw. Można wynająć większą powierzchnię niż 500 mkw w uzgodnieniu z Wynajmującym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Grzybowa

Zawiercie,śląskie

149 000 zł1 184 m² 125,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Włodowice miejscowości Rzędkowice przy ul. Grzybowej o powierzchni 1 184 m2 działka : o pow. ok 1 184.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł229,20 m² 9 773,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Komfortowy dom - elegancja, natura i Inteligentne technologie na 5000 m Oferuję na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 229,2 m , który stanowi kwintesencję.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 708 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zawiercie - Blanowice / Sprzedaży podlega działka nr 2339/2 o pow. 0.9708 HA, położona u zbiegu ulic Łącznej i Kamiennej. Część budowlana działki o pow. 1650m2 to : - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł340 m² 3 820,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

0 prowizji dla kupującego! bez pcc! cena netto - należy doliczyć vat 23 Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy, z częścią biurową o łącznej powierzchni ok 340m, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 800 m² 555 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80 m , położony na dużej działce 1742 m przy ul. Astronautów 3.