Mieszkanie Zawiercie

Zawiercie, śląskie

  • 339 000 zł
  • 51,34 m²
  • 6 603,04 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Garas

Skontaktuj się

Mieszkanie Zawiercie

Zawiercie, śląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

339 000 zł

51,34 m²

6 603,04 zł/m²

Mieszkanie Zawiercie

Zaktualizowane: 17 maja 2026

339 000 zł 51,34 m² 6 603,04 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 51,34 m², 2 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 650 zł
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ZG723679

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 51,34 m², położone na 1 piętrze na cenionym osiedlu Paderewskiego - idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję.
Rozkład mieszkania:
2 niezależne pokoje
oddzielna kuchnia
łazienka z WC
przedpokój
Dodatkowe atuty:
mieszkanie do zamieszkania
ogrzewanie miejskie
zadbany budynek i klatka schodowa
funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń
czynsz (...)

Agent

Magdalena Garas

500 056...

500 056 172

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Garas

500 056...

500 056 172

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.